تجهیزات آزمایشگاهی و لوازم آزمایشگاهی و مواد شیمیایی – وب سایت رسمی شرکت دانشور شیمی
لوگو دانشور شیمی

laboratory instruments distributor

اپلیکاتور فیلم اتوماتیک

یکی از تجهیزات آزمایشگاهی اپلیکاتور فیلم اتوماتیک است که  یک پایه قابل اعتماد برای اعمال فیلم های روکش برای آزمایش نمودارها (حداکثر اندازه 515 300 300 میلی متر / 20.28 11. 11.81 اینچ) ، پانل ها یا فویل ها به صورت یکنواخت و قابل تکرار به منظور از بین بردن تغییرات ناشی از عوامل انسانی ، فراهم می کند.

اپلیکاتور فیلم اتوماتیک

تغییرات در سرعت ، فشار و جهت کشش باعث بی نظمی می شود. عوامل دیگری که ممکن است بر نتیجه تأثیر بگذارند نرخ برشی و وزن دستگاه است. با استفاده از اپلیکاتور فیلم اتوماتیک این عوامل متغیر در حال تثبیت شدن هستند.

روی سطح کامل ضخامت فیلم یکنواخت است. نمونه های ایجاد شده با دستگاه فیلم اتوماتیک قابل تکرار هستند. این امکان وجود دارد که تعداد زیادی از افت های دقیق آزمایشگاهی مشابه را در مدت زمان کوتاهی تولید کنید.

خواص رئولوژیکی اپلیکاتور فیلم اتوماتیک

کیفیت اپلیکاتور فیلم اتوماتیک کاربردی برای تحقیق در مورد خواص رئولوژیکی رسانه های کاربردی مهم است. برای آماده سازی نمونه ها برای آزمایش خواص رئولوژیکی ، مقاومت در برابر سایش ، قدرت پنهان و براق کننده ، دستگاه اپلیکاتور فیلم اتوماتیک ضروری است. انواع مختلفی از اپلیکاتورهای فیلم اتوماتیک برای بسترهای شیشه ای/کاغذی/فلزی یا فویل موجود است.

کاربردهای بلوک و مارپیچ اپلیکاتور فیلم اتوماتیک

بسته به پیکربندی انتخاب شده ، همه مدلها را می توان با ترکیب کننده های معمولی فیلم بلوک مانند مدلهای پرنده/نانوا ، یا اپلیکاتورهای فیلم نوار مارپیچی (نوع میله سیم پیچ) استفاده کرد.

رابط منحصر به فرد اپلیکاتور فیلم اتوماتیک

هر برنامه کاربردی اپلیکاتور فیلم اتوماتیک “استاندارد” مجهز به ابزار ناوبری Triple I ® است. Triple I مخفف Intelligent Illumination Interface است. این ابزار ناوبری منحصر به فرد اپراتور را از طریق رابط دستگاه های آزمایشگاهی TQC Sheen راهنمایی می کند. در هر مرحله از منوی عملکرد ، رابط کاربری تشخیص می دهد که کدام دکمه ها فعال هستند و با استفاده از یک مرکز قرمز روشن ، آنها را نشان می دهد. این منجر به یک سیستم عامل بسیار بصری می شود که با اطلاعات روی صفحه نمایش دستگاه افزایش می یابد.

استاندارد اپلیکاتور فیلم اتوماتیک

استاندارد کاربرد اتوماتیک فیلم با بستر خلاء گرم شونده دارای قسمت حرارتی داخلی است که باعث می شود دمای میز تا +100 درجه سانتی گراد بالاتر از دمای محیط افزایش یابد. دستگاه گرمایش قوی توزیع یکنواخت دما را در کل صفحه خلاء تضمین می کند. درجه حرارت با استفاده از ابزار ناوبری Triple I تنظیم و کنترل می شود.

انواع اپلیکاتور فیلم اتوماتیک

تولید - محصول

استاندارد کاربرد خودکار فیلم (تخت شیشه ای)
تولید - محصولاستاندارد کاربرد خودکار فیلم (تخت خلاء سوراخ دار))
تولید - محصولAB4320 برنامه کاربردی فیلم اتوماتیک استاندارد (تخت خلاء دو کاناله)
تولید - محصولاستاندارد کاربردی فیلم اتوماتیک AB4420 (ترکیبی ، بدون تخت) * * اگرچه شامل نمی شود ، هر دو تخت شیشه ای ، و سوراخ دار و دو …
تولید - محصولاستاندارد کاربرد خودکار فیلم (تخت خلاء گرم شونده سوراخ دار – 230VAC)
تولید - محصولنرم کننده فیلم اتوماتیک استاندارد (تخت خلاء گرم شونده سوراخ دار – 115VAC)

منبع : https://www.tqcsheen.com/en/product/tqc-automatic-film-applicator-standard/

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
5/5

تمامی حقوق و مطالب وب سایت متعلق به شرکت دانشور شیمی آرین می باشد و استفاده از آن مجاز نمی باشد

طراحی و سئو مهندس اسدپور

×