EN logo1 دستگاه پمب آب برگ گیاه
تجهیزات آزمایشگاهی و لوازم و دستگاه های آزمایشگاهی و مواد شیمیایی – وب سایت رسمی شرکت دانشور شیمی
EN logo1 دستگاه پمب آب برگ گیاه

laboratory instruments distributor

دستگاه اندازه گیری رطوبت برگ گیاه >> پمب آب برگ گیاه

دستگاه پمب آب برگ گیاه - دستگاه رطوبت سنج برگ گیاه

دستگاه پمب آب برگ گیاه یا همان رطوبت سنج برگ گیاه – پمب آب برگ گیاه جهت اندازه گیری میزان رطوبت برگ گیاه استفاده میشود . دستگاه پمب آب برگ گیاه یا رطوبت سنج برگ گیاه برای گیاهان مختلف با فشار 40 بار و 50 بار و 80 بار موجود می باشد و در دو مدل دیجیتال و عقربه ای و قابل حمل موجود می باشد.

این دستگاه در آزمایشگاه کشاورزی و آزمایشگاه گیاه شناسی و آزمایشگاه تحقیقاتی مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه بمب آب برگ گیاه

7 مورد از بهترین رطوبت سنج گیاهان در سال 2021

برای یک راهکار مفید برای اینکه بفهمید گیاهان شما از رطوبت خاک مناسب قبل از آبیاری برخوردار هستند ، از دستگاه رطوبت سنج معروف XLUX دیدن کنید. 

این ابزار ساده دارای یک کاوشگر 7 اینچی است که سطح رطوبت گیاه داخلی یا خارجی شما را در مقیاس 1 تا 10 ارزیابی می کند. پروب و نمایشگر آنالوگ به هیچ باتری و شارژ احتیاج ندارند و تقریباً فوراً سطح رطوبت خاک را می خوانند. 

بخاطر داشته باشید که کاوشگر این رطوبت سنج سنگین محسوب نمی شود. دستورالعمل ها به شما هشدار می دهند که آن را در خاک بسته بندی نشده قرار ندهید. بعضی از بازرسان وقتی این دستورالعمل را رعایت نکردند ، شکستگی یا خرابی دستگاه را تجربه کردند. از طرف دیگر ، صاحبان گیاهان باتجربه می گویند که این رطوبت سنج راهنمایی بسیار خوبی در مورد میزان مرطوب یا خشک بودن خاک دارد و ابزاری مفید است که برای ادامه کار مطمئن فقط به مراقبت ساده نیاز دارد.

رطوبت سنج خاک

در حالی که بسیاری از رطوبت سنج ها دارای یک متر سنج آنالوگ ساده برای ارائه اطلاعات در مورد سطح رطوبت خاک هستند ، Ecowitt Soil Moisture Meter دارای صفحه نمایش LCD بی سیم خوانایی آسان است که به صورت درصد سطح رطوبت خاک را برای شما فراهم می کند. 

این صفحه نمایش ، که شامل زمان فعلی نیز می باشد ، می تواند به راحتی روی پیشخوان آشپزخانه ، میز قهوه یا مکان مناسب دیگر در فاصله 300 فوت پروب رطوبت واقع در خاک گیاه قرارگیرد. برای گیاهان پاسیو ، گیاهان فضای باز یا هر گیاه داخل خانه به شرطی که در محدوده نمایشگر باشد ، به خوبی کار می کند.  

بازرسان می دانند این رطوبت سنج دیجیتال هم آسان است و هم دقیق. همچنین می تواند برای محیط های با رطوبت زیاد یا کم کالیبره شود و بر دقت این مدل بیفزاید. این نمایشگر از دو باتری قلمی استفاده می کند که نیاز به تعویض دوره ای دارند.

رطوبت سنج دیجیتال

اگر به دنبال یک دستگاه هستید تا تصویر عمیق تری از شرایط خاک به شما ارائه دهد ، یک رطوبت سنج 3 طرفه را در نظر بگیرید که قادر به اندازه گیری سطح نور و pH نیز باشد.

 این رطوبت سنج 3 در 1 از HealthyWiser از یک پروب فلزی برای تعیین سطح رطوبت در مقیاس از 1 تا 10 استفاده می کند و همچنین PH را در مقیاس 3.5 تا 8 ثبت می کند. یک سلول فتوولتائیک در جلوی دستگاه میزان نور را اندازه گیری می کند در هر مکان خاص ، در داخل و خارج از منزل دریافت می شود. 

باغداران درک کرده اند که مقدار pH به بهینه سازی شرایط خاک گیاهان مرکبات همراه با سایر گیاهان میوه کمک می کند.

 این رطوبت سنج 3 طرفه همچنین می تواند به شما کمک کند تا بهترین گیاه را در باغ خود بر اساس نیازهای آن تعیین کنید – به عنوان مثال خاک اسیدی تر و یک لکه سایه دار برای هوردرسی ها.

 بسیاری از کاربران این ابزار را “یاریگر باغبان” ضروری می دانند و از آن برای حفظ شرایط مطلوب برای گیاهان خود استفاده می کنند.

رطوبت سنج 3 طرفه

با یک رطوبت سنج هوشمند برای گیاهان ، برنامه مراقبت از گیاه خود را تقویت کنید. North Smart Plant Tracker با برنامه Plant Monitor جفت می شود (در دستگاه های iOS و Android موجود است) و از طریق بلوتوث به روزرسانی های واقعی را ارائه می دهد.

 دستگاه باریک با کاوشگرهای دوتایی در گلدان با گیاهان شما قرار دارد و آماده است تا هر زمان بخواهد اطلاعات ارزشمندی درباره گیاه خود به شما ارائه دهد. اگر می خواهید یک روش پیشرفته برای نظارت بر گیاه خود داشته باشید ، با زیر 20 دلار ، این رطوبت سنج هوشمند بدون هیچ مشکلی است. 

می توانید رطوبت خاک ، سطح نور ، دما و مواد مغذی کود را در برنامه بررسی کنید. علاوه بر این ، این برنامه شامل یک کاتالوگ از 5000 گیاه است.

 انواع خود را برای دریافت اطلاعات دقیق و راهنمایی مراقبت از گیاهان انتخاب کنید. کاربران عاشق توانایی بررسی سلامت و نیاز گیاه خود در یک نگاه با استفاده از این رطوبت سنج هوشمند برای گیاهان هستند. در حالی که قابلیت بلوتوث نیاز به این دارد که شما 15 تا 20 فوت از دستگاه فاصله داشته باشید تا بتواند بر روی اطلاعات سنسور ضربه بزند ، کاربران هنوز هم موافقت می کنند که این یک ابزار مفید و یک روش سرگرم کننده برای مراقبت از گیاهان است. این همچنین یک هدیه باغبانی عالی برای هر دوستدار گیاه ایجاد می کند!

رطوبت سنج هوشمند

در حالی که بیشتر رطوبت سنج ها نیاز دارند که هر بار که می خواهید خاک را آزمایش کنید ، خاک را کاوش کنید ، Sustee Aquameter یک واحد باریک است که برای نظارت مداوم بر سطح رطوبت خاک در گلدان یا بستر باغ می ماند.

 در داخل هر یک از چوب های آکوامتر یک هسته واکنش پذیر در برابر رطوبت قرار دارد که با تشخیص رطوبت آبی می شود و با خشک شدن خاک سفید می شود. 

اگرچه این اندازه گیری دقیق رطوبت خاک نیست ، اما نشانگر زمان آب رسانی به کاربر را فراهم می کند و می توان پروب را به طور مداوم رها کرد – برخلاف اکثر رطوبت سنج ها برای گیاهان. هر هسته درون Aquameter 6 تا 9 ماه قبل از نیاز به تعویض دوام می آورد.

رطوبت سنج

طول بسیاری از رطوبت سنج ها دارای پروب هایی با طول کمتر از 10 اینچ است که اغلب برای گیاهان گلدانی یا تختخواب های باغی مناسب است .

 اما اگر گلدان های عمیق یا درختانی دارید که می خواهید آنها را رصد کنید ، بنابراین به یک رطوبت سنج با یک پروب طولانی – مانند رطوبت سنج باغ Reotemp – نیاز دارید.

طول این رطوبت سنج از 15 تا 48 اینچ متفاوت است. طول اضافی این اطمینان را می دهد که شما قادر به ارزیابی سطح رطوبت در اعماق بیشتر یا نزدیک به ریشه گیاه گلدان بزرگ یا درخت خود هستید. 

برای اطمینان از اینکه می توانید رطوبت سنج را به راحتی وارد کنید و از بین ببرید ، صفحه نمایش آنالوگ در بالای دسته T شکل قرار می گیرد.

 این نمایشگر از 0 تا 10 را نشان می دهد تا خاک خشک یا مرطوب باشد. این واحد همچنین این مزیت را دارد که می توانید پروب را با رطوبت دلخواه خود درجه بندی کنید. این با استفاده از یک باتری AAA کار می کند.

رطوبت سنج

رطوبت سنج مناسب برای گیاهان خرید خوبی است که می تواند گیاهان عزیز شما را از آبیاری کم یا زیاد نجات دهد. با قیمت مناسب ، سنسور رطوبت Dr. Meter Soil یکی از در دسترس ترین کنتورهای رطوبت در بازار است.

 گرچه از قابلیت آزمایش 3 طرفه برای نور و pH یا نمایشگر دیجیتال برخوردار نیست ، اما راهنمایی های آسان خواندن در مورد سطح رطوبت خاک را ارائه می دهد.

کاوشگر 7.7 اینچی این رطوبت سنج از فلز واکنش پذیر در برابر رطوبت ساخته شده است که در تماس با آب جریان میکرو را ثبت می کند. این همان چیزی است که متره آنالوگ را برای ثبت خواندن در مقیاس 1 تا 10 تحت تأثیر قرار می دهد.

این میزان قرائت دقیق رطوبت را ارائه نمی دهد و پس از هر بار استفاده باید تمیز شود – همچنین نباید آن را به طور مداوم در گلدان بگذارید.

 به طور کلی ، بیشتر بازرسان این رطوبت سنج را می بینند تا به عنوان یک راهنمای مفید در تأمین مقدار مناسب آب به گیاهان داخلی یا خارجی عمل کند.

شرکت دانشور شیمی واردکننده تجهیزات آزمایشگاهی و لوازم آزمایشگاهی و تحقیقاتی و مواد شیمیایی می باشد . همچنین شرکت دانشور شیمی قابلیت تامین قطعات یدکی تجهیزات ازمایشگاهی و دستگاههای آزمایشگاهی خریداری شده توسط مراکز که دچار مشکل گردیده اند را دارا می باشد.

محصولات مرتبط به آزمایشگاه گیاه شناسی و کشاورزی >>

دستگاه پرومتر - پورومتر

دستگاه پرومتر - پورومتر

کاربرد : آزمایشگاه کشاورزی و گیاه شناسی

دستگاه پرومتر جهت اندازه گیری هدایت روزنه برگ گیاه .

محصولات مرتبط به آزمایشگاه گیاه شناسی و کشاورزی >>

دستگاه سطح سنج برگ گیاه

کاربرد : آزمایشگاه کشاورزی و گیاه شناسی

دستگاه سطح برگ گیاه جهت اندازه گیری سطح برگ گیاه می باشد

دستگاه اندازه گیری فتوسنتز گیاه

دستگاه کلروفیل فلورسانس

کاربرد : آزمایشگاه کشاورزی و گیاه شناسی

جهت اندازه گیری کلروفیل فلورسانس در برگ گیاه می باشد

دستگاه کلروفیل متر

دستگاه بذر شمار

کاربرد : آزمایشگاه شیر و لبنیات

دستگاه فیبر خام جهت اندازه گیری فیبر و ADF وNDF

دستگاه فتوسنتزمتر

دستگاه فتوسنتزمتر

کاربرد : آزمایشگاه کشاورزی و گیاه شناسی

دستگاه فتوسنتزمتر جهت اندازه گیری فتوسنتز در برگ گیاه 

دستگاه تشعشع سنج PAR

دستگاه تشعشع سنج PAR

کاربرد : آزمایشگاه کشاورزی و گیاه شناسی

دستگاه تشعشع سنج PAR جهت اندازه گیری تشعشع خورشید 

دستگاه بمب آب برگ گیاه

دستگاه پمب آب برگ گیاه

کاربرد : آزمایشگاه کشاورزی و گیاه شناسی

این دستگاه جهت اندازه گیری رطوبت در برگ گیاه می باشد

محفظه رشد گیاه- گراس چمبر

دستگاه ژرمیناتور گیاه

کاربرد : آزمایشگاه گیاه شناسی و کشاورزی

دستگاه ژرمیناتور جهت رشد گیاه در نور و رطوبت و دما استفاده میشود.

تجهیزات آزمایشگاه تحقیقاتی

تجهیزات آزمایشگاه رنگ و رزین

تجهیزات آزمایشگاه پلیمر و پلاستیک

تجهیزات آزمایشگاه بسته بندی

شیشه الات آزمایشگاهی و مصرفی

مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی

تجهیزات آزمایشگاه صنایع غذایی

تجهیزات آزمایشگاه نفت و گاز

تجهیزات آزمایشگاه کشاورزی

تجهیزات آزمایشگاه آب و فاضلاب

تجهیزات آزمایشگاه داروسازی

تجهیزات آزمایشگاه ژنتیک

آدرس شرکت دانشور شیمی :

تهران – اتوبان شهید ستاری – خیابان پیامبر مرکزی

خیابان مطهری – پلاک 5 – طبقه اول – واحد 1

ایمیل : info@d-chemi.com

وب سایت : www.d-chemi.com

تمامی حقوق و مطالب وب سایت متعلق به شرکت دانشور شیمی آرین می باشد و استفاده از آن مجاز نمی باشد

امتیاز دادن به برگه