تجهیزات آزمایشگاهی و لوازم آزمایشگاهی و مواد شیمیایی – وب سایت رسمی شرکت دانشور شیمی
لوگو دانشور شیمی

laboratory instruments distributor

انواع آون آزمایشگاهی

انواع آون آزمایشگاهی

بسیاری از آزمایشگاه ها و بسیاری از سازمان های صنعتی از آون آزمایشگاهی در حین کار منظم استفاده می کنند. مهم است که بدانیم انواع آون و  کاربرد آنها چیست ، تا چند درجه سانتیگراد در آنها است و بیشتر.

انواع آون آزمایشگاهی

اول از همه از نظر دما ، یک آون آزمایشگاهی برای استفاده از 25 درجه سانتیگراد تا 3000 درجه سانتیگراد مناسب است. تا 700 درجه سانتیگراد کوره و بیش از 500 درجه سانتیگراد آون نامیده می شود. در که آون های آزمایشگاهی این نوع: کوره های 1000-3000degc ، کوره های ویژه ، کوره های لوله ای ، کوره های خلاuum.

-کوره لوله ای برای انجام سنتز و تصفیه ترکیبات آلی و گاهی اوقات در سنتز آلی استفاده می شود. فرایندهای حرارتی کوره لوله شامل تصفیه آلی و آلی است. پیری سریع نرم کردن پوشش خشك كردن؛ و بیشتر.

کوره های خلا uum – مواد ، به ویژه فلزات را در دمای بسیار بالا گرم کرده و فرایندهایی مانند لحیم کاری ، فیلتراسیون و عملیات حرارتی را با قوام بالا و آلودگی کم انجام دهید.

کاربرد انواع آون آزمایشگاهی چیست؟

هنگام خرید آون آزمایشکاهی مهم است ، در مورد گزینه های مختلف تحقیق کنید ، بدانید که واقعاً چه چیزی نیاز دارید ، چه استفاده ای از اجاق گاز دارید. فقط پس از اینکه به طور کامل از نیاز خود مطلع شدید ، جزئیات را برای مشاوره تخصصی درج کنید. کارشناسان شرکت دانشور شیمی با آگاهی فراوان از آون های آزمایشگاهی خوشحال خواهند شد که به شما کمک کنند.

انواع آون آزمایشگاهی دانشور شیمی

انواع آون آزمایشگاهی چگونه کار می کند؟

آون آزمایشگاهی در واقع به صورت عملیات حرارتی کار می کند. این آون ترکیبی از گرمایش و سرمایش است که به منظور دستیابی به شرایط یا خصوصیات مورد نیاز از مواد موجود در فرآیند ، روی فلزات و آلیاژهای حالت جامد اعمال می شود. گاهی اوقات ، مراقبت ها در یک کوره آزمایشگاهی در یک فضای خاص انجام می شوند ، یعنی استفاده از گازهای تعیین شده با هدف کنترل جو فرآیند و تأثیرگذاری نتیجه مطلوب از نظر خصوصیات ماده فرآیند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع آون آزمایشگاهی  / کوره آزمایشگاهی با شرکت دانشور شیمی تماس بگیرید .

منبع : https://www.mrclab.com/guide-types-of-lab-ovens-furnace

 

تمامی حقوق و مطالب وب سایت متعلق به شرکت دانشور شیمی آرین می باشد و استفاده از آن مجاز نمی باشد

طراحی و سئو مهندس اسدپور

Post Views: 10
×