تجهیزات آزمایشگاهی و لوازم آزمایشگاهی و مواد شیمیایی – وب سایت رسمی شرکت دانشور شیمی
لوگو دانشور شیمی

laboratory instruments distributor

آون آزمایشگاهی هوشمند

امروزه تقاضا برای عملیات حرارتی قابل اطمینان ، سریع و با مصرف انرژی در صنعت خودرو و هوا فضا ، صنایع الکترونیک و داروسازی زیستی و همچنین آزمایشگاه های تحقیقاتی دانشگاه بیش از هر زمان دیگری است. بسیاری از دستگاه های قدیمی دهه هاست که مورد استفاده قرار می گیرند و دیگر نیازهای فعلی رو به رشد را برآورده نمی کنند. ما با آون آزمایشگاهی هوشمند ما کوره های گرمایش و خشک کردن را برای تولید محصول ، آزمایش کیفیت ، پیری حرارتی و آزمایش نمونه های پلاستیک به شرح استاندارد ارائه می دهیم – راه حل مناسب برای فرآیند خاص شما.

آون آزمایشگاهی هوشمند صنعتی ما دارای یک محفظه پردازش بین 60 تا 200 لیتر هستند و مخصوصاً برای کاربردهای سنگین در محیط های صنعتی طراحی شده اند و نیاز به ساختارهای مقاوم دارند. برای کاربردهایی که نیاز به کنترل دما با دقت بالا در محدوده بین +50 تا +300 درجه سانتیگراد دارند ، ایده آل هستند و نتایج قابل تکرار و قابل اطمینان را تضمین می کنند. در حالی که فضای داخلی مشابه واحدهای قدیمی را ارائه می دهند.

• تعویض آسان
از آنجا که ابعاد داخلی آنها یکسان است ،آون  آزمایشگاهی هوشمند صنعتی جایگزینی ایده آل برای واحدهای قدیمی شناخته شده هستند. نیازی به سازگاری با تجهیزات بارگیری و آزمایش موجود و حامل های دسته ای نیست.

• کیفیت سازش ناپذیر
کلیه محفظه های داخلی آون آزمایشگاهی هوشمند صنعتی ما از فولاد ضد زنگ ، نوع 1.4301 (ANSI 316) ساخته شده اند و بنابراین حداکثر حفاظت در برابر خوردگی را دارند.

نمونه ای از آون آزمایشگاهی هوشمند

آون آزمایشگاهی هوشمند

آون آزمایشگاهی هوشمند طراحی پیشرفته به همان اندازه که از دوام بالایی نیز برخوردار هستند ، جذاب هستند. فضای داخلی با رنگ خاکستری روشن رنگ و دارای پایان سخت و مقاوم در برابر خراش است.

درها با دسته های گرمانرم پلاستیکی باز می شوند. آون ها دارای ساختار دو جداره فولادی سنگین هستند. فضای کار با یک اینچ پشم معدنی با چگالی بالا از کابینت خارجی عایق بندی شده و فضای داخلی آن از فولاد آلومینیوم مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده است.

کنترل ها کنترل دیجیتال ترکیبی از ویژگی های مدل آنالوگ است اما سهولت تنظیم دما و پایداری یک ریزپردازنده کامل PID را فراهم می کند که تنظیمات را در داخل +/- 0.5 درجه سانتیگراد (1 درجه فارنهایت) حتی در شرایط مختلف محیط یا منبع تغذیه حفظ می کند. این ویژگی به تأیید پایداری یا نشان دادن هرگونه عملکرد نامناسب کنترل یا افت برق در طی یک دوره فرآیند کمک می کند.

این کنترل کننده دیجیتال دارای LED های بزرگ است که به طور مداوم درجه حرارت تنظیم شده و دمای فرآیند را نشان می دهد ، همچنین دارای حالت قفل تنظیماتی است که در برابر تنظیمات تصادفی یا سهوی محافظت می کند.

عناصر گرمایش
عناصر غلاف خورده با انرژي کم ، با تراکم کم وات ، در یک طراحی جمع و جور برای سرعت بالا بردن زمان و زمان بازیابی ساخته شده اند. یکنواختی دما توسط یک محافظ گرمایی سوراخ دار که گرمای تابشی را جذب می کند و به طور مساوی تری در محفظه محصول توزیع می شود ، بسیار بهبود می یابد.

مدل های GCE و AFE آون آزمایشگاهی هوشمند

آزمایشگاه کوینسی فقط از اجزای شناخته شده با کیفیت UL و CSA در همه کوره ها استفاده می کند. اجاق های همرفت گرانشی سری ‘GCE’ برای پاسخگویی به نیازهای آزمایشگاهی صنعت ، سازمان های تحقیقاتی و مدارس طراحی شده اند.

خوش ساخت و همه کاره ، آنها برای خشک کردن بخشی  ، پخت ، استریل کردن ، تبخیر ، عملیات حرارتی ، بازپخت و آزمایش استفاده می شود. مدل های “AFE” گردش هوای اجباری را برای توزیع یکنواخت گرما در محفظه فراهم می کند ، که همچنین کمبود آب و تبخیر را تسهیل می کند.

آون های سری GCE و AFE دارای دامنه دمایی: محیط + 25 درجه فارنهایت حداقل ، تا 450 درجه فارنهایت / 232 درجه سانتیگراد هستند و دارای قیمت رقابتی هستند و ارزش و اطمینان فوق العاده ای را ارائه می دهند.

آون آزمایشگاهی هوشمند اینفوگرافی آون

امکانات آون آزمایشگاهی هوشمند

• کنترل ریزپردازنده دیجیتال
• همرفت نیروی جاذبه هوا
• ساخت دو جداره با دوام
• پایان چکش مقاوم در برابر خراش
• داخلی آلومینیوم مقاوم در برابر خوردگی
• ضمانت کامل 18 ماهه کارخانه
• قابلیت اطمینان اثبات شده

جدول آون آزمایشگاهی هوشمند

منبع : https://www.labdepotinc.com/p-63679-steel-aluminum-forced-air-lab-oven-with-digital-controls#

تمامی حقوق و مطالب وب سایت متعلق به شرکت دانشور شیمی آرین می باشد و استفاده از آن مجاز نمی باشد

طراحی و سئو

مهندس اسدپور

Post Views: 6
×