تجهیزات آزمایشگاهی و لوازم آزمایشگاهی و مواد شیمیایی – وب سایت رسمی شرکت دانشور شیمی
لوگو دانشور شیمی

فروش تجهیزات آزمایشگاهی

تحویل فوری لوازم آزمایشگاهی

مواد شیمیایی و شیشه آلات

Merk,sigma,schott,lsolab

سکوبندی آزمایشگاه

خلاقیت و نوآوری در طراحی

شرکت دانشور شیمی آرین - تجهیزات آزمایشگاهی و لوازم آزمایشگاهی

چرا دانشور شیمی را انتخاب کنیم ؟ شرکت دانشور شیمی با ارائه بهترین برند ها – گارانتی طلایی محصولاتی که ارائه می نماید – نصب و راه اندازی رایگان – آموزش رایگان دستگاههای ارائه شده و تست نمونه ها بصورت رایگان ، در صدر برترین ها در ایران قرار گرفته است . از ویژگی های دیگر این شرکت ارائه 10 سال خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی می باشد .همچنین شرکت دانشور شیمی اقدام به تولید تجهیزات آزمایشگاهی و لوازم آزمایشگاهی در ضمینه های مختلف با مهندسی معکوس از برند های مطرح دنیا نموده است که در نوع خود بی نظیر بوده و محصولات تولیدی این شرکت طراحی های خاص و منحصر بفردی دارد .

شرکت دانشور شیمی بزرگترین واردکننده تجهیزات آزمایشگاهی و لوازم آزمایشگاهی و مواد شیمیایی | تجهیزات آزمایشگاه نفت و گاز | تجهیزات آزمایشگاه صنایع غذایی | تجهیزات آزمایشگاه آب | تجهیزات آزمایشگاه رنگ و رزین | تجهیزات آزمایشگاه روغن و گریس | تجهیزات آزمایشگاه داروسازی | تجهیزات آزمایشگاه کشاورزی | تجهیزات آزمایشگاه گیاه شناسی | تجهیزات آزمایشگاه پلیمر و پلاستیک | تجهیزات آزمایشگاه ژنتیک و آسیب شناسی در ایران می باشد . تمامی تجهیزات آزمایشگاهی و لوازم آزمایشگاهی و مواد شیمیایی ارائه شده ساخت کشور های اروپایی ، آمریکایی ، کره و ژاپن می باشند که از بهترین برندهای تولید کننده دستگاههای ازمایشگاهی و لوازم آزمایشگاهی با جدید ترین تکنولوژی و فن آوری توسط شرکت دانشور شیمی ارائه می شود .

تجهیزات آزمایشگاه روغن

تجهیزات آزمایشگاه روغن و گریس

 1. دستگاه CCS روغن موتور
 2. دستگاه تست نواک 
 3. دستگاه HTHS 
 4. دستگاه  TBN و TAN روغن
 5. دستگاه کارل فیشر
 6. دستگاه MVR 
 7. دستگاه تست پایداری
 8. دستگاه تیمکن
 9. دستگاه فوربال 
تجهیزات آزمایشگاه گیاه پزشکی
 1. سطح سنج برگ گیاه
 2. کلروفیل متر
 3. فتوسنتز متر
 4. پرومتر
 5. آنالیز ریشه گیاه و درخت
 6. تشعشع سنج PAR
 7.  پمب آب برگ گیاه 
 8. رطوبت سنج خاک
 9. تانسیومتر خاک  
تجهیزات آزمایشگاه نفت و گاز
 1. کلدال هضم و تقطیر
 2. سوکسله اتوماتیک
 3. دستگاه  فیبر خام
 4. رطوبت سنج مواد غذایی
 5. دستگاه اندازه گیری خاکستر
 6. دستگاه اتوانالایزر 
 7. اتوانالایزر شیر و لبنیات
 8. رفراکتومتر
 9. پلاریمتر اتوماتیک و چشمی
تجهیزات آزمایشگاهی

تجهیزات آزمایشگاه آرد و غلات

 1. دستگاه اتوانالایزر 
 2. دستگاه اتوانالایزر خوراک دام
 3. دستگاه گلوتن
 4. دستگاه فالینگ نامبر
 5. دستگاه رطوبت سنج
 6. آسیاب غلات – آسیاب زلنی
 7. بذر شمار غلات
 8. دستگاه اکستنسوگراف
 9. دستگاه آمیلوگراف
تجهیزات آزمایشگاه پلیمر و پلاستیک
 1. براقیت سنج تک  و 3 زاویه
 2. سختی سنج قلمی – پاندولی
 3. اپلیکاتور ( فیلم کش)
 4. ویسکومتر کربس -فوردکاپ
 5. ضخامت سنج فیلم تر
 6. رنگ سنج و اسپکت 
 7. سالت اسپری تست خوردگی نمک
 8. گریندومتر و پیکنومتر
 9. کابین مقایسه نوری
تجهیرات آزمایشگاه داروسازی
 1.   اسپکتروفتومتر دوپرتویی
 2. دستگاه جذب اتمی
 3. HPLC کروماتوگراف مایع
 4. GC کروماتوگراف گازی
 5. پلاریمتر تمام اتوماتیک
 6. FTIR مادون قرمز فوریه
 7. دستگاه تست پرس قرص
 8. دستگاه تست فروپاشی قرص
 9. دستگاه اسپکتروفلوریمتر
تجهیزات آزمایشگاه روغن و نفت
 1. الکتروفورز عمودی و افقی
 2. دستگاه ترمال سایکلر PCR
 3. دستگاه عکسبرداری از ژل
 4. دستگاه ریل تام  PCR
 5. دستگاه الایزا ریدر و الایزا واشر
 6. میکرو  سانتریفیوژ یخچالدار
 7. هموژنایزر التراسونیک
 8. تانک حمل نیتروژن و اسپرم
 9. پیپتور و سمپلر و بورت

لیست لوازم آزمایشگاهی

لوازم آزمایشگاهی

لوازم آزمایشگاه مواردی هستند که در آزمایشگاه  وجود دارند .اولین قانون در آزمایشگاه ، ایمنی است. که رعایت نکردن آن باعث به خطر افتادن ، افراد  و اطرافیان می شود.

بِشر

Beaker رایج ترین لوازم در بین تأمین کنندگان تجهیزات شیمیایی است. که برای مخلوط کردن مواد شیمیایی به کار می گیرد. علی رغم عدم استفاده از این تجهیزات برای اندازه گیری حجم ، با این تفاوت که در فرم معیارها و حجم های مختلف در آزمایشگاه  شیمیایی متفاوت است.

ارلن

(Erlenmeyer flask)این ظرف دارای دهانه‌ای باریک است که خطر پاشیده شدن قطرات مایع را به هنگام هم زدن یا تکان دادن کمتر می‌کند. ارلن به پایه متصل می‌شود و می‌توان از آن برای گرم کردن و تکان دادن محلول‌ استفاده کرد. از نوع مدرج برای برداشتن حجم مشخصی از مایعات استفاده می شود. 

ارلن بوخنر

(Büchner Flask) یا ارلن تخلیه،مثل ارلن معمولی است با این تفاوت که یک لوله به نام لوله تخلیه در بالای آن قرار دارد که در انتهای خود دارای امکانی برای وصل شد به پمپ خلاء برای فیلتر کردن نمونه‌ها است.

بالن فلورانس

(Florence Flask)، یک ظرف ته‌گرد شامل دهانه باریک و بلند است. این ظرف برای نگهداری، حرارت دادن و هم‌زدن مایعات استفاده می شود. می‌توان از درپوش‌های شیشه‌ای برای نگهداری مایعات استفاده کرد.  به دلیل احتمال شکستن ، بالن فلورانس را نباید با درپوش حرارت داد.

لوله آزمایش

(Test Tubes)، لوله‌ای  با انتهای گرد برای نگهداری نمونه با حجم کم است. همچنین برای بررسی‌های کیفی نمونه‌ها و مقایسه آنها استفاده می‌شود.  لوله‌های آزمایش  با استفاده از درپوش‌های لاستیکی بسته می‌شوند.

شیشه ساعت

(Watch Glasses)، لوازم لنز مانندی هستند که برای نگهداری مقادیر بسیار کمی از مواد جامد و مایع کاربرد دارند. همچنین به عموان درپوش ظروف نیز استفاده می‌شود.

پیپت

برای اندازه‌گیری دقیق حجم یک مایع و انتقال آن به ظرف دیگر استفاده می‌شود. انواع مختلف شامل. پیپت مدرج و پیپت حبابدار، انواع دیگر آن عبارتند از: میکرو پیپت جابجایی هوا ،پیپت الکترونیکی ، پیپت جابجایی مثبت ،پیپت پاستور ،پیپت ون اسلیک ، میکروپیپت شیشه‌ای

قیف

(Funnel)  قیف‌ها برای انتقال سریع مایعات به ظروف مختف کاربرد دارند. که در انواع شکل‌های لوله بلند و لوله کوتاه تولید و به صورت پلاستیکی یا شیشه‌ای عرضه می‌شوند. که بر اساس نوع مایعی که در آن‌ها ریخته می‌شود، در اندازه‌های مختلف خریداری می‌شوند.

استوانه مدرج

(Graduated Cylinders) برای اندازه گیری حجم مایعات  است. هرچه قطر استوانه‌ها کمتر باشد، به منظور سنجش حجمی دقیق‌تری استفاده می شود . مایعات در انتهای استوانه مدرج (مِزور) دارای کمی انحنا هستند که به هنگام خوانش مقدار سنجش حجمی، این مورد مشهود است و به آن «کوژی سطح مایع» (Meniscus) می‌گویند.

بالن‌ حجمی

(Volumetric Flask) برای سنجش دقیق میزان حجم یک مایع استفاده می‌شود. در دهانه خود دارای یک خط نشان هستند که میزان مورد نیاز مایع برای رسیدن به حجم آن بالون را نشان می‌دهد. نام دیگر آن «بالون ژوژه»  است که برای این وسیله استفاده می‌شود.

بالن تقطیر

(Round Bottom Flask) برای حرارت دادن، تقطیر و نگهداری مایعات کاربرد دارد. گرد بودن انتهای آن باعث می شود تا تا مایع در داخل آن به طور یکنواخت حرارت ببیند. مقاومت بیشتری در مقابل شکستن تحت شرایط خلا دارند.

قطره چکان

(Droppers) یک لوله شیشه‌ای باریک است که در بالای آن حبابی لاستیکی قرار دارد. که وظیفه مکش مایعات به داخل لوله قطره‌ چکان را بر عهده دارد. همچنین بوسیله آن می‌توان مایعات را کم کم به محلول‌ها اضافه کرد.

دسیکاتور

(Desiccator) محفظه‌ای عایق برای نگهداری موادی مانند کبالت (III) کلرید با فرمول (COCl2)“>(COCl2) می باشد. از این وسیله در نگهداری  فلزات قلیایی که به سرعت با هوا واکنش می‌دهند استفاده نمی‌شود.

چراغ بونزن

(Bunsen Burner)، برای ایجاد شعله است.  معمولا یک شلنگ گاز از کپسول به چراغ بونزن وصل می‌شود. دارای دو شیر تنظیم هوا و گاز است که برای کنترل شعله، این دو شیر باید به میزان مناسب تنظیم شوند.

بورت

(Burette) لوله شیشه‌ای که  از بالا بسته است.در پایین خود دارای یک شیر کنترل هستند تا میزان مایعات آزاد شده از پایین قابل کنترل باشد. معمولا در آزمایشگاه به همراه پایه و گیره استفاده می شوند.

پایه و گیره

(Stand and Clamps) برای نگهداشتن بورت،‌ بشر،‌ بالون‌ها، بوته چینی و … در بالای ظروف یا بالای چراغ بونزن  از پایه استفاده می شود.

انبرک

(Tongs and Forceps)، برای گرفتن مواردی که حمل و لمس آنها با دست خطرناک است. از پنس نیز برای انتقال ذرات بسیار کوچک بهره می‌گیرند.

سری M

(Balance) برای وزن‌ کردن مواد شیمیایی استفاده می شود .ترازوهای آزمایشگاهی را نباید تکان داد زیرا برای محلی که قرار دارند کالیبره شده‌اند. 

دماسنج

(Laboratory Thermometer) برایاندازه گیری دمای مایعات بکار می‌رود. این دماسنج‌ها ازشیشه یا از ترموکوپل ساخته می شود.

بوته چینی

(Crucible) برای حرارت دادن مواد در دما بالا استفاده می شود.

اسپاتول

(قاشقک)، برای برداشتن مواد شیمیایی از ظروف کاربرد دارد. 

تجهیزات آزمایشگاهی

آزمایشگاه ها برای اجرای آزمایشات و تحقیقات به تجهیزات و ابزار دقیق نیاز دارند.

(laboratory equipment) عمومی و اصلی را می توان در آزمایشگاه های مختلف در سراسر رشته ها و بازارها یافت.این که تحقیقات آزمایشگاهی شما شامل کار با پروتئین ها ، کشت سلول ، هوا ، آب ، خاک یا خون باشد ، تجهیزات آزمایشگاهی شرکت دانشور شیمی  از نیازهای مختلف آزمایشگاه شما  پشتیبانی می کنند.

انواع تجهیزات آزمایشگاهی

انواع تجهیزات آزمایشگاهی شامل آزمایشگاه نفت و گاز ، روغن و گریس ، آب و فاضلاب ، رنگ و رزین ، داروسازی ، ژنتیک و آسیب شناسی ، صنایع غذایی ،آرد و غلات ، کشاورزی و گیاه شناسی می باشد که در لیست بالا شما می توانید اطلاعات کامل در مورد محصولات تولید شده شرکت دانشور شیمی به دست بیاورید. که از جمله این تجهیزات آون آزمایشگاهی که برای خشک کردن و ضد عفونی کردن  ، اتوکلاو  با ایجاد فشار و بخار زیاد ظروف را ضد عفونی می کند،  انکوباتور برای کشت دادن سلول ها یا باکتری ، هود برای پاکسازی محیط واکنش از گاز های سمی استفاده می شود.

انواع مختلفی از تجهیزات ازمایشگاهی توسط دانشور شیمی موجود می باشد که در ادامه لیستی  از مهمترین این تجهیزات و دسته بندی 

 • آون آزمایشگاهی
 • اتوکلاو
 • انکوباتور
 • لوازم و تجهیزات اندازه گیری
 • گلاوباکس
 • شیکر
 • کوره آزمایشگاهی
 • تجهیزات ایمنی در آزمایشگاه
 • همزن
 • هموژنایزر
 • بن ماری
 • هود

آون آزمایشگاهی

بیشتر برای خشک کردن یا ضدعفونی کردن شیشه آلات و ظروف آزمایشگاهی کاربرد دارد.

اتوکلاو

 برای ضدعفونی ظروف یا وسایل استفاه می شود.اتوکلاو با ایجاد فشار و حرارت زیاد در یک محیط آبی، باعث ضدعفونی  می شود.

انکوباتور

یکی از کاربردی ترین تجهیزات آزمایشگاه های کشت سلولی است. که برای کشت دادن سلول ها یا باکتری های مختلف مورد نیاز است و با ایجاد دما و اتمسفر مناسب، شرایط را برای رشد و تکثیر سلول ها مناسب می کند.

لوازم و تجهیزات اندازه گیری

یک دسته از تجهیزات آزمایشگاهی، لوازم اندازه گیری می باشد. م در آزمایشگاه ها برای کمی سازی، نیاز به اندازه گیری داریم.

گلاوباکس

 در برخی آزمایشگاه ها و برای انجام آزمایش های کاملا استریل که نباید تماس مستقیم با محیط آزمایشگاه باشد، کاربرد دارد.

شیکر

 برای هم زدن طولانی مدت استفاده می شود.(برای تسریع در انجام واکنش یا جلوگیری از لخته شدن)

کوره آزمایشگاهی

برای تولید دماهای بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

تجهیزات ایمنی در آزمایشگاه

وسایلی از قبیل عینک، ماسک، کفش و … که برای ایمنی بیشتر دز آزمایشگاه ها استفاده می شوند.

هود

برای تهیه اتمسفر پاکیزه در محیط واکنش یا پاکسازی محیط واکنش از گازهای سمی یا آسیب رسان استفاده می شود.

خرید تجهیزات آزمایشگاهی

تمامی محصولات شرکت دانشور شیمی به صورت تضمینی هستند. برای خرید انواع تجهیزات آزمایشگاهی، می توانید از طریق واتساپ شرکت که مشاهده می فرمایید یا تماس با کارشناسان اقدام بفرمایید.

قیمت تجهیزات آزمایشگاهی

به دلیل نوسانات در قیمت ها لطفا برای اطلاعات دقیق تر با شرکت دانشور شیمی تماس بگیرید.

021-44024406-8

تماس با مشاوران بخش فروش

شنبه تا چهارشنبه

از 8 صبح الی 16:30 ما فعال هستیم

30,000 آزمایشگاه

به ما اعتماد کردند

فروش ویژه تجهیزات آزمایشگاهی ، لوازم آزمایشگاهی ، دستگاه آزمایشگاهی

تجهیزات آزمایشگاه تحقیقاتی

تجهیزات آزمایشگاه رنگ و رزین

تجهیزات آزمایشگاه پلیمر و پلاستیک

تجهیزات آزمایشگاه بسته بندی

شیشه الات آزمایشگاهی و مصرفی

مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی

تجهیزات آزمایشگاه صنایع غذایی

تجهیزات آزمایشگاه نفت و گاز

تجهیزات آزمایشگاه کشاورزی

تجهیزات آزمایشگاه آب و فاضلاب

تجهیزات آزمایشگاه داروسازی

تجهیزات آزمایشگاه ژنتیک

آدرس شرکت دانشور شیمی :

تهران – اتوبان شهید ستاری – خیابان پیامبر مرکزی

خیابان مطهری – پلاک 5 – طبقه اول – واحد 1

ایمیل : [email protected]

وب سایت : www.d-chemi.com

تمامی حقوق و مطالب وب سایت متعلق به شرکت دانشور شیمی آرین می باشد و استفاده از آن مجاز نمی باشد

طراحی و سئو مهندس اسدپور

×